ne także naturalnymi, zależne są od dopasowania poszczególnych witryn do zapytania internauty. O kolejności wyświetlania adresów url witryn, decyduje przeprowadzona przez algorytmy wyszukiwarki ocena jakości strony1. Im dana witryna znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania, tym zwiększa się prawdopodobieństwo, że zawartość strony będzie najlepiej odpowiadać zapytaniu użytkownika. Strony, które zajmują wysokie pozycje są dobrze widoczne, przez co są częściej odwiedzane. Dobre pozycje można uzyskać między innymi stosując pozycjonowanie. Wyniki organiczne stanowią właśnie obszar działań pozycjonerów. Gdyż każda wyszukiwarka internetowa mniej lub bardziej pozwala na manipulowanie wynikami organicznymi. Takie działania wymagają jednak określonej wiedzy i umiejętności
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyniki_organiczne
Pisanie pod pozycjonowanie
Pisanie pod pozycjonowanie stron to bardzo popularne zajęcie, zwłaszcza wśród osób, które poszukują tymczasowej pracy. Trzeba przyznać, że z roku na rok e-marketing coraz szybciej się jednak rozwija i wobec tego dzisiaj możemy już zaobserwować zupełnie przejrzystą ścieżkę kariery. Kiedy warto rozwijać się w tym kierunku?
Przede wszystkim osoba tworząca teksty pod pozycjonowanie stron a następnie umieszczająca je na portalach internetowych musi posiadać wykształcenie w tym kierunku. Warto także mieć wiele różnych zainteresowań, które przydają się w tej branży. Dodatkowo ułatwieniem jest tak zwane ?lekkie pióro?, czyli zdolność szybkiego tworzenia tekstów nawet na najbardziej zróżnicowane tematy.
Wikipedia i e-marketing
Marketing internetowy ? forma marketingu, używająca jako medium Internetu i strony WWW (World Wide Web). Służy do przesłania informacji marketingowej i pozyskania klientów. Przykłady marketingu internetowego to przede wszystkim różne formy reklamy między innymi strony rezultatów wyszukiwarki, baner, reklamy multimedialne, reklamy serwisów społecznościowych, interstitial, ogłoszenia reklamowe w Internecie, sieci reklamowe oraz e-mail marketing, łącznie z e-mail spam.
Początkowo reklama w Internecie przyjmowała formę tzw. mailingu, czyli wysyłania reklam za pomocą poczty elektronicznej. W 1993 roku nastąpiła rewolucja ? powstała przeglądarka internetowa Mosaic, która potrafiła wyświetlać grafikę i ramki. Od tej pory reklamodawcy mogli dotrzeć do większej liczby potencjalnych odbiorców, a sama reklama mogła przyjąć formę graficzną. Druga połowa lat 90. XX wieku, to bardzo dynamiczny rozwój Internetu i technologii z nim związanych, w tym także reklamy.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_internetowy